Besa - Trepça ’89, ky është rezultati

Futboll

Besa - Trepça ’89, ky është rezultati

Më: 27 janar 2022 Në ora: 17:37
Besa - Trepça ’89, ky është rezultati

Dy skuadrat e Ligës së Parë, Besa dhe Trepça ’89 kanë zhvilluar sot një ndeshje miqësore.

Mysafirët nga Mitrovica shënuan fitore të pastër me rezultat 2-0.

Golat për Minatorët i realizuan Ardian Hasani dhe Armend Gashi.

Kujtojmë se të dy skuadrat e njohura kosovare, edicionin e kaluar ishin pjesë e Superligës.

Në këtë sezon, pejanët rrezikojnë rënien edhe nga Liga e Parë, teksa mitrovicasit janë në rrugën e duhur drejt rikthimit në elitën e futbollit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat