Interi bën zyrtare transferimin e Gosens

Futboll

Interi bën zyrtare transferimin e Gosens

Më: 27 janar 2022 Në ora: 21:07
Robin Gosens

Kampioni italian Inter ka bërë zyrtare se ka arritur një marrëveshje me Atalantan për transferimin e mbrojtësit gjerman Robin Gosens.

Gosens i bashkohet “Nerazzurëve” në huazim me obligim blerje, ku raportohet se Interi do të paguajë dëmshpërblim prej 25 milionë eurosh drejt Atalantas.

Mbrojtësi i krahut të majtë ka përfunduar sot në mëngjes testet mjekësore

Ndërsa pastaj edhe nënshkroi kontratën e tij me kampionin italian.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat