Rrahmani: Më kritikuan se jam i Kosovës

Futboll

Rrahmani: Më kritikuan se jam i Kosovës

Më: 27 janar 2022 Në ora: 22:35
Rrahmani: Më kritikuan se jam i Kosovës

Amir Rrahmani po shkëlqen ndeshjet e fundit në Serinë A me Napolin, ku madje dhe shënoi në fitoren 4-1 ndaj Saleritanës.

Në një intervistë për mediat vendase, e cili pritet të dalë e plotë së shpejti, 27 vjeçari foli për një moment ku fansat e kritikuan.

“Kritikat për gabimin e vitit të kaluar në Udine? Mendoj se ato reagime për mua erdhën si pasojë se jam kosovar. Shteti im nuk është i famshëm dhe ata më harrojnë mua”.

“Nuk dua të flas për të sepse jam bërë supersticioz".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat