Shkëndija mposhtet nga skuadra çeke

Futboll

Shkëndija mposhtet nga skuadra çeke

Nga: K.G. Më: 27 janar 2022 Në ora: 23:24
Shkëndija mposhtet nga skuadra çeke

Humbja e parë e Shkendijës në ndeshjen e katërt kontrolluese në kuadër të përgatitjeve në Antalia. 

Tetovarët pësuan humbje me rezultat 3:1 nga skuadra çeke Slovan Liberec.

Çekët kaluan në epërsi në minutën e 35-të me golin e Stoch, pastaj shënoi Rabushiq në minutën e 74-të për 2:0, vetëm dy minuta më vonë Gembiski e rriti epërsinë në 3:0.

Hasani përmes penalltisë ngushtoi humbjen në minutën e 84-të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat