Kastrioti huazon mesfushorin

Futboll

Kastrioti huazon mesfushorin

Më: 28 janar 2022 Në ora: 15:44
Kastrioti huazon mesfushorin

Tashmë është zyrtare, Donald Mëllugja është transferuar te skuadra e Burrelit.

Mesfushori ka kaluar në formulën e huazimit nga Kastrioti te skuadra e vendlindjes së tij për tu aktivizuar në Kategorinë e Parë në gjysmën e dytë të këtij sezoni.

26-vjeçari është aktivizuar këtë sezon në Kategorinë Superiore me ekipin krutan në 10 ndeshje.

Përveç Kastriotit dhe Burrelit, mesfushori më parë ka mbajtur veshur fanellat e Ilirisë, Besës, Bylisit dhe Partizanit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat