Ergys Kaçe gjen ekip të ri pas Partizanit

Futboll

Ergys Kaçe gjen ekip të ri pas Partizanit

Më: 9 shkurt 2022 Në ora: 12:55
Ergys Kaçe gjen ekip të ri pas Partizanit

Ergys Kaçe gjen ekip të ri pas Partizanit, te grekët e krijuar në… 2018!

Ergys Kaçe ka gjetur ekip të ri pas dështimit te Partizani.

Mesfushori erdhi me pritshmëri të madhe dhe nuk arriti të shpërblente besimin.

Pak minuta më parë lojtari shqiptar është zyrtarizuar te Veria.

Ky klub është krijuar në 2018 dhe ndodhet në Ligën e Dytë të Greqisë dhe pret ngjitjen në elitë në sezonin tjetër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat