Xavi ende beson tek qendërmbrojtësi

Futboll

Xavi ende beson tek qendërmbrojtësi

Më: 10 shkurt 2022 Në ora: 17:49
Xavi ende beson tek qendërmbrojtësi

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique raportohet se është i vendosur që të vazhdojë karrierën e tij, edhe pas këtij sezoni.

Sipas medieve spanjolle, 35 vjeçari nuk po planifikon të pensionohet këtë verë.

Pique, i cili ka fituar gjithçka me katalonasit, dëshiron të zgjasë kontratën e tij si lojtar në ‘Camp Nou’.

Trajneri i ‘Blaugranave’, Xavi thuhet se akoma beson tek qendërmbrojtësi i skuadrës së tij, më të cilin dëshiron të punojë edhe sezonin e ardhshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat