Martinez shënon tre gola, Dzeko 2, Interi fiton bindshëm

Futboll

Martinez shënon tre gola, Dzeko 2, Interi fiton bindshëm

Nga: K. Goca Më: 4 mars 2022 Në ora: 22:35
Martinez shënon tre gola, Dzeko 2, Interi fiton bindshëm

Skuadra e Interit ka shënuar fitore të thellë me rezultat 5:0 ndaj Salernitanës, në takimin e javës së 28-të në Serie A.

Martinez e Dzeko kishin mbrëmjen e tyre.

Futbollisti Martinez shënon het-trik e Dzeko dy gola për fitoren e thellë. 

Martinez shënoi në minutën e 22-të, 40', 56', Dzeko (64' e 69').

Interi kryeson me 58 pikë e Salernitana është e fundit me 15 sosh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat