Liga e Evropës, këto janë ndeshjet e sotme

Futboll

Liga e Evropës, këto janë ndeshjet e sotme

Më: 9 mars 2022 Në ora: 10:00
Liga e Evropës

Liga e Evropës rikthehet sot me vetëm dy ndeshje, të vlefshme këto për fazën e eliminatoreve.

Të dy ndeshjet e programit të sotëm do të zhvillohen me fillim nga ora 18:45, ku ndeshja më interesante do të zhvillohet në stadiumin “Dragao” mes Portos dhe Lyonit.

Ndërkaq, krahas përballjes mes Portos dhe Lyonit do të zhvillohet edhe ndeshja mes Real Betisit dhe skuadrës gjermane Eintracht Frankfurt.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme të Ligës së Evropës e gjeni më poshtë.

18:45 Real Betis – Eintracht Frankfurt (Stadiumi Benito Villamarin)

18:45 FC Porto – Lyon (Stadiumi Dragao)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat