Barcelona me plan B po dështoi pista Haaland

Futboll

Barcelona me plan B po dështoi pista Haaland

Më: 13 mars 2022 Në ora: 13:25
Barcelona me plan B po dështoi pista Haaland

Erling Haaland me shumë mundësi do të veshë fanellën e Manchester City.

Edhe Real Madrid është në garë, sikurse edhe Barcelona.

Katalanasit po mendojnë edhe për një plan B nëse nuk e transferojnë dot sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund.

“Le 10 Sport” shkruan se Barcelona i ka hedhur sërish sytë tek Arsenali, ku në janar mori Aubameyang. Francezi Alexandre Lacazette shikohet si alternativë nëse nuk merret Haaland. Sulmuesi në verë del lojtar i lirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat