Belotti pranë Milanit!   

Futboll

Belotti pranë Milanit!   

Më: 17 mars 2022 Në ora: 18:13
Belotti pranë Milanit!   

Belotti pranë Milanit!   

Milan, sipas TuttoSporti do të ishte më afër për të marrë shërbimet e një tjetër sulmuesi me kosto zero, në këtë rast, Divock Origi, nga Liverpooli.

Përveç kësaj, siç theksojnë mediat e lartpërmendura, ka pasur një interes më të madh nga Belotti për të zbritur në Milano sesa anasjelltas.

Kapitenit i përfundon kontrata këtë verë dhe e ardhmja e tij duket larg Torinos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat