Imeri në formë, shënon në Kampionatin e Zvicrës! Behrami titullar

Futboll

Imeri në formë, shënon në Kampionatin e Zvicrës! Behrami titullar

Nga: K. Goca Më: 20 mars 2022 Në ora: 17:39
Imeri në formë, shënon në Kampionatin e Zvicrës! Behrami titullar

Futbollisti shqiptar, Kastriot Imeri, është në formën më të mirë, duke shënuar për fitoren e Servette-s, me rezultat 2:1 ndaj Sionit, në takimin e javës së 27-të të Kampionatit të Zvicrës. 

Imeri shënoi në minutën e 44-të për fitoren 2:1. 

Për Servetten shënuan Cognat (25') e Imeri (44') dhe për Sionin Stojilkoviq (33'). 

Valon Behrami e Kastriot Imeri u paraqitën standardë për Servetten, duke u zëvendësuar në minutën e 76-të përkatësisht 90+4. 

Pas javës së 27-të, Servette renditet në vend të 5-të me 38 pikë e Sioni në të 7-tin me 30.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat