Policia hap rast për sulmin e portierit të Ballkanit nga tifozët

Futboll

Policia hap rast për sulmin e portierit të Ballkanit nga tifozët

Më: 3 prill 2022 Në ora: 17:15
Policia hap rast për sulmin e portierit të Ballkanit nga tifozët

Ndeshja mmes Gjilanit dhe Ballkani është ndërprerë në minutat shtesë, në kuadër të xhiros së 27-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Gjilani dhe Ballkani ishin afër ta mbyllnin ndeshjen me barazim 1-1, por kështu nuk ndodhi.

Ishte portieri Enea Koliçi, i cili shënoi me kokë në shtesë për 1-1.

Ky gol i portierit çmendi tifozët e vendasve, të cilët pushtuan fushën.

Ata sulmuan portierin e Ballkanit, Stivi Frashërin, i cili më pas u dërgua me autoambulancë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat