Dashuria mes Liverpool dhe Klopp vazhdon

Futboll

Dashuria mes Liverpool dhe Klopp vazhdon

Më: 28 prill 2022 Në ora: 16:12
Dashuria mes Liverpool dhe Klopp vazhdon

Dashuria mes Liverpool dhe Klopp vazhdon!

Trajneri Jurgen Klopp do të vazhdojë të jetë në krye të Liverpool të paktën edhe për 4 sezone të tjera.

Tekniku i “The Reds” dhe drejtuesit e klubit anglez kanë rënë dakort për zgjatjen e kontratës mes tyre dhe Klopp ka rinovuar deri në vitin 2026.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetari i njohur i “The Athletic”, David Ornstein, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat