Ancelotti për Mbappe në Real Madrid

Futboll

Ancelotti për Mbappe në Real Madrid

Më: 1 maj 2022 Në ora: 11:33
Ancelotti për Mbappe në Real Madrid

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti ka folur për nënshkrimin e mundshëm të Kylian Mbappe.

A është Mbappe një objektiv prioritar?

Mendoj se e ardhmja e klubit tashmë është e shkruar. Me një president të tillë, e ardhmja tashmë është e shkruar.

A do të thotë kjo se Mbappe do të transferohet te Real Madrid?

“Unë nuk e thashë këtë,” tha Ancelotti për beIN Sports.

Kontrata e sulmuesit me PSG-në skadon në fund të sezonit. Është raportuar se Real Madridi është pretendenti kryesor për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat