Hebaj tregon sekretin e fitores së Teutës

Futboll

Hebaj tregon sekretin e fitores së Teutës

Më: 3 maj 2022 Në ora: 11:24
Hebaj tregon sekretin e fitores së Teutës

Rubin Hebaj arriti që të mposhte i vetëm Kukësin. Teuta e shkatërroi kundërshtarin e saj me shifrat 4-1, teksa Hebaj shënoi tre gola.

I ftuar në emisionin “Ora Sport” që transmetohet në “Ora News”, Hebaj ka thënë se sekreti i këtij suksesi ka ardhur edhe nga orari i takimit që nisi në 19:45. “U ndiem shumë mirë. Ekipi kishte më shumë besim, entuziazëm.

Ndoshta kishte efekt edhe orari që u luajt më vonë, nuk e di. Dua t’i përgëzoj të gjithë lojtarët, edhe ata që hynë nga stoli. E treguam në fushë dhe vetë rezultati e tregoi ndeshjen tonë ndaj Kukësit.

Trajneri ka ndërruar skemën, po luajmë me 4-4-2 të pastër, po furnizojmë qendrën nga krahët, që më para e kishim bërë më pak”, tha Hebaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat