Emery: Me vjen keq për rezultatin

Futboll

Emery: Me vjen keq për rezultatin

Më: 4 maj 2022 Në ora: 11:51
Emery: Me vjen keq për rezultatin

Trajneri i Villarrealit, Unai Emery, është shprehur i pikëlluar për eliminimin e skuadrës së tij pas pjesës së parë të jashtëzakonshme ndaj Liverpoolit, por edhe i kënaqur me ecurinë e skuadrës.

“Ekipi ishte protagonist i një pjese të parë vërtet të shkëlqyer.

Fatkeqsisht në pjesën e dytë u kthyem në fushë pa forcë.

Me vjen keq për rezultatin, por ndihem shumë i lumtur dhe krenar për ekipin, edhe pse sinqerisht në këtë pikë doja diçka më shumë.

Mbi të gjitha sepse kemi punuar gjatë gjithë sezonit për diçka më shumë”, është shprehur Emery.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat