Nuza ndërpret ndeshjen Drenica – Llapi, kjo është arsyeja

Futboll

Nuza ndërpret ndeshjen Drenica – Llapi, kjo është arsyeja

Më: 5 maj 2022 Në ora: 15:49
Nuza ndërpret ndeshjen Drenica – Llapi, kjo është arsyeja

Nuza ndërpret ndeshjen Drenica – Llapi, kjo është arsyeja! Ndeshja vazhdon.

 Tifozët “Shqiponat e Zeza” më në fund largohen nga stadiumi, ndeshja rifillon përsëri. 

 Tifozët mbeten ende në tribuna, ndeshja nuk ka rifilluar.  

Ndërpritet loja nga Genc Nuza, kërkohet largimi nga stadiumi i tifozëve të Drenicës të cilët po hedhin mjete pirkoteknike në fushë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat