Modelja turke magjeps futbollistët

Futboll

Modelja turke magjeps futbollistët

Më: 6 maj 2022 Në ora: 13:55
Modelja turke magjeps futbollistët

Modelja turke magjeps futbollistët, ylli i Sitit harron eliminimin nga Championsi dhe nis flirtimet

Modelja turke Ekin Su Çulçuloglu është bërë e famshme në median britanike për shkak të interesimit të futbollistit të Mançester Sitit, Xhek Grilish ndaj saj.

Grilish ka pëlqyer një sërë fotosh të saj në Instagram, me fansat nga bota që janë treguar të vëmendshëm te ky detaj.

Image

Duket se bukuroshja turke ja ka dalë të bëjë që Grilish të harrojë eliminimin nga Champions Liga.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat