Guardiola: Edhe mediat janë me Liverpoolin

Futboll

Guardiola: Edhe mediat janë me Liverpoolin

Më: 8 maj 2022 Në ora: 20:47
Guardiola: Edhe mediat janë me Liverpoolin

Manchester City mposhti 5-0 Newcastle dhe kryeson në Premier League me 3 pikë më shumë se Liverpool kur kanë mbetur edhe tre ndeshje.

Pas triumfit të sotëm, Pep Guardiola ka theksuar se të gjithë në Britaninë e Madhe janë me Liverpool në betejën që ata kane me City, madje edhe mediat.

“Të gjithë në këtë vend mbështesin Liverpoolin, mediat dhe të gjithë…

Fati ynë është në duart tona, kjo është e rëndësishme”, shprehet Guardiola.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat