Leci: Llapi sezonin tjetër mund të bëhet kampion, kjo është arsyeja

Futboll

Leci: Llapi sezonin tjetër mund të bëhet kampion, kjo është arsyeja

Më: 9 maj 2022 Në ora: 00:07
Leci: Llapi sezonin tjetër mund të bëhet kampion, kjo është arsyeja

Liridon Leci i cili është ndihmës-trajner tek Flamurtari, gjithashtu analistë në emisionin Kamp10nët, flet për skuadrën e Llapit.

“Po e them nga kjo studio, Llapi sezonën tjetër mund të shpallet kampion, per shkak të matematikav që mund ti bëj, dhe është duke i bërë” – Deklaroi ish-mbrojtësi i Llapit në edicionin 2019/20.

Leci vitin e fundit në karrierën e tij profesionale e kishte zhvilluar pikërisht në Llap.

Ai me skuadrën llapjane fitoi Kupën e Kosovës, por që fati i tij i keq ishte që të lëndohej rëndë në stërvitje me bardhekaltërit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat