E thotë Lewandowski: Kjo mund të ishte ndeshja ime e fundit me Bayernin

Futboll

E thotë Lewandowski: Kjo mund të ishte ndeshja ime e fundit me Bayernin

Më: 14 maj 2022 Në ora: 18:39
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski ka folur në lidhje me të ardhmen e tij.

Lewandowski ka kontratë me Bayern Munich deri në vitin e ardhshëm por, me sa duket se ardhmja e tij është larg ‘Allianz Arenas’.

Këtë e ka thënë edhe vet lojtari, pas ndeshjes me Wolfsburgun.

“Është shumë e mundur që kjo të ishte ndeshja ime e fundit për Bayernin. Nuk mund ta them këtë në 100%, por mund të ketë qenë [ndeshja ime e fundit]. Ne duam të gjejmë zgjidhjen më të mirë për mua dhe për klubin”, tha sulmuesi për ‘ViaplaySport’.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat