Leicester gjen zëvendësuesin e Schmeichelit

Futboll

Leicester gjen zëvendësuesin e Schmeichelit

Më: 19 maj 2022 Në ora: 11:20
Leicester gjen zëvendësuesin e Schmeichelit

Leicester po mendon për të kërkuar Robert Sanchez nëse Kasper Schmeichel zgjedh të largohet.

Spanjolli ka realizuar gjashtëdhjetë e tri ndeshje për Brighton. 

Sanchez i cili aktualisht është pjesë e klubit anglez më 2021 ishte ftuar edhe nga Kombëtarja e Spanjës për ndeshjet kualifikuese të Kupës së Botës FIFA 2022.

Schmeichel është pjesë e Leicester nga viti 2011.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat