PSG tenton gjithçka për të mbajtur Mbappen

Futboll

PSG tenton gjithçka për të mbajtur Mbappen

Më: 19 maj 2022 Në ora: 11:33
PSG tenton gjithçka për të mbajtur Mbappen

Milionat as nuk vihen në diskutim, por te PSG janë të gatshëm të bëjnë gjithçka që të rinovojnë kontratën me Kylian Mbappe.

“El Chiringuito” shkruan se PSG i ka ofruar yllit të sulmit të jetë ai drejtuesit i projektit të tyre sportiv.

Mbappe, veç super kontratës që do të nënshkruajë, do të mund të vendosë edhe në lidhje me trajnerin, apo të heqë lojtarët që dëshiron.

Sikurse kuptohet, PSG është e dëshpëruar që të rinovojë me çdo kusht me Mbappe, për të cilin është thënë se do të zyrtarizohet te Real Madrid para finales së Champions League.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat