“SkySport” jep lajmin e keq për tifozët e Real Madridit

Futboll

“SkySport” jep lajmin e keq për tifozët e Real Madridit

Më: 21 maj 2022 Në ora: 15:09
“SkySport” jep lajmin e keq për tifozët e Real Madridit

“SkySport” jep lajmin e keq për tifozët e Real Madrid, zbulohet e ardhmja e francezit!  

Kylian Mbappe ka bërë lëmsh të gjitha mediat sportive pasi ende nuk ka një përgjigje të saktë rreth të ardhmes së tij.

“SkySport” është e fundit aktualisht që shkruan se Kylian Mbappe ka vendosur të rinovojë me PSG dhe vendimi tashmë është zgjedhur, e cila nuk ka asnjë dyshim për të ardhmen e sulmuesit francez.

Sipas këtij mediumi, ylli francez ka ndryshuar mendje edhe pse në fakt kishte një marrëveshje verbale me “Los Blancos”. Ai ka vendosur të nënshkruaj një kontrat të re me PSG dhe njoftimi zyrtar ndoshta vjen sot,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat