Xavi i vendos pesë lojtarë të Barcelonës...

Futboll

Xavi i vendos pesë lojtarë të Barcelonës...

Më: 21 maj 2022 Në ora: 17:06
Xavi i vendos pesë lojtarë të Barcelonës...

Shumë futbollistë pritet që të largohen nga Barcelona gjatë afatit kalimtar veror.

Trajneri i Barcelonës, Xavi ka konfirmuar se ka biseduar me disa prej lojtarëve dhe u ka thënë se do të tentojnë t’i shesin gjatë verës.

Xavi Hernandez i ka vendosur pesë lojtarë të Barcelonës në shitje, teksa ka pohuar se ka edhe të tjerë.

“Po, kam biseduar me ta dhe të tjerë”, ishte përgjigjja e trajnerit spanjoll.

Barcelona është në fazë tranzicioni dhe po kërkon që të largojë lojtarët që nuk janë pjesë e projektit të Xavit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat