Perez i kthen mesazhin Mbappes

Futboll

Perez i kthen mesazhin Mbappes

Më: 21 maj 2022 Në ora: 19:30
Perez i kthen mesazhin Mbappes

Pak më parë ka dalë mesazhi i Kylian Mbappe për presidentin e Real Madridit, Florentino Perez.

23-vjeçari francez i tha se më në fund zgjodhi të qëndronte në Paris Saint-Germain dhe e falënderoi për propozimin.

Perez, nga ana e tij, i është përgjigjur MbapPe me një mesazh, i cili i shkoi drejtuesve të klubit francez.

“Më vjen keq për atë që ndodhi në ditët e fundit.

Ata ju shkatërruan ëndrrën e fëmijërisë. Unë ju uroj më të mirën”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat