PSG-ja po përgatit ofertën përfundimtare për Pogban

Futboll

PSG-ja po përgatit ofertën përfundimtare për Pogban

Më: 22 maj 2022 Në ora: 14:57
PSG-ja po përgatit ofertën përfundimtare për Pogban

Paris Saint-Germaini po përgatit një ofertë përfundimtare për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba, sipas “The Daily Mail”.

29-vjeçari gjithashtu është lidhur me një rikthim te Juventusi.

Kontrata aktuale e kampionit të botës në “Old Trafford” i skadon më 30 qershor.

PSG-ja është e bindur se do të fitojë garën për të transferuar Pogban në si agjent i lirë dhe janë të gatshëm t'i japin atij një marrëveshje trevjeçare me vlerë 10 milionë funte në vit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat