“Xhebrailat” në festë për titullin e parë të Ballkanit

Futboll

“Xhebrailat” në festë për titullin e parë të Ballkanit

Më: 22 maj 2022 Në ora: 16:09
“Xhebrailat” në festë për titullin e parë të Ballkanit

“Xhebrailat” në festë për titullin e parë të Ballkanit!

Sot ka festë në Suharekë. Skuadra e Ballkanit fitoi titullin e parë kampion në histori.

Djemtë e Ilir Dajës siguruar vendin e parë disa ditë më parë, ndërsa ka ardhur momenti për të festuar.

Rezultati nuk ka farë rëndësi, të gjithë janë përgatitur për të festuar titullin kampion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat