Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves, në ethet e titullit!

Futboll

Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves, në ethet e titullit!

Më: 22 maj 2022 Në ora: 16:13
Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves, në ethet e titullit!

Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves, në ethet e titullit!

Manchester City dhe Liverpool sot do të zhvillojnë ndeshjet e fundit për sezonin 2021/22 në Premierligë.

Kampioni në fuqi do të luajë me Aston Villan në “Etihad Stadium”, teksa “Të Kuqtë” në “Anfield” e presin Wolvesin.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola është lidere në tabelë me 90 pikë, kurse skuadra e Jurgen Kloppit është e dyta me një pikë më pak.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat