Ceferin dhe Boban zbarkojnë në Tiranë

Futboll

Ceferin dhe Boban zbarkojnë në Tiranë

Më: 24 maj 2022 Në ora: 17:54
Ceferin dhe Boban zbarkojnë në Tiranë

E gjithë vëmendja e Europës është tashmë në Tiranë, ku ditën e mërkurë, do të luhet finalja e parë në histori e Ligës së Konferencës.

Të pranishëm për këtë evenimet madhështor futbollistik, do të jenë dhe presidenti i UEFA-s, Aleksandër Ceferin dhe legjenda kroate Zvonimir Boban.

Të dy këta personazhe të rëndësishme të botës së futbollit kanë zbarkuar në Tiranë, dhe janë pritur nga presidenti i FSHF-së, Armand Duka.

“Mireprita pak minuta më parë Presidenti Ceferin dhe legjendën Zvonimir Boban.

I garantova se do kalojnë një kohë fantastike në Shqipëri dhe organizimi jonë do të jetë perfekt”, shkruan Duka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat