Badigardët “izolojnë” legjendën italiane!

Futboll

Badigardët “izolojnë” legjendën italiane!

Më: 25 maj 2022 Në ora: 20:51
Badigardët “izolojnë” legjendën italiane

Badigardët “izolojnë” legjendën italiane!

Një nga personalitetet më të shquara në shkallët e stadiumit është edhe legjenda e Romës, Franccesko Toti, me italianin që e kishte deklaruar prej kohësh prezencën e tij në Tiranë.

Tundimit për një foto me legjendën nuk I kanë rezistuar dot tifozët e pranishëm në stadium të cilët I janë afruar Totit për një foto të shumëdëshiruar.

Badigardët e legjendës në një video ekskluzive të “Panorama Sport” shihet sesi largojnë më forcë tifozët që tentojnë ti afrohen legjendës  italiane për arsye sigurie ndaj tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat