Tirana feston titullin kampion

Futboll

Tirana feston titullin kampion

Më: 26 maj 2022 Në ora: 22:38
Tirana feston titullin kampion

Tirana feston titullin kampion!

Tirana feston titullin kampion numër 26 me një koncert festiv në stadiumin “Selman Stërmasi” ku pasditen e sotme mori edhe trofeun e kampionit në Superiore.

Bardheblutë kanë organizuar një mbrëmje festive duke hapur dyert e stadiumit për një spektakël me vallëzime, muzikë e më të ftuar special si Reshat Arbana, Pajtim Struga, Ledio Lako, Renis Gjoka, Ronela Hajati, Valbona Mema, etj. për një nate të paharrueshme.

Atmosferë e rrallë dhe futbollistët janë sikur në qiellin e shtatë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat