Finalja e Champions-it shtyhet me 15 minuta, ja arsyeja

Futboll

Finalja e Champions-it shtyhet me 15 minuta, ja arsyeja

Më: 28 maj 2022 Në ora: 20:58
Finalja e Champions-it shtyhet me 15 minuta, ja arsyeja

Finalja e Champions-it shtyhet me 15 minuta, ja arsyeja

E çuditshme, por e vërtet, finalja e Champions-it është shtyrë me 15 minuta dhe do të startojë në orën 21:15.

Arsyeja? Nuk janë futur të gjithë tifozët në stadium, për shkak të problemeve dhe kaosit në hyrje, një përqindje e konsiderueshme e anglezëve kanë mbetur jashtë, ndaj dhe autoritetet janë detyruar të marrin këtë vendim, deri sa të futen të gjithë.

Gjithashtu është shtyrë dhe ceremonia hapëse prej 5 minutash, e cila do të startojë në orën 21:10.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat