Maqedonia e Veriut për fitore ndaj Bullgarisë

Futboll

Maqedonia e Veriut për fitore ndaj Bullgarisë

Më: 2 qershor 2022 Në ora: 15:19
Maqedonia e Veriut për fitore ndaj Bullgarisë

Maqedonia e Veriut për fitore ndaj Bullgarisë!

Po freskohen para ndeshjes me Bullgarinë.

Futbollistët e përfaqësues së Maqedonisë sot nisin ciklin e ndeshjeve të Ligës së Kombeve.

Për 11 ditë të grumbulluarit e trajnerit Milevski do të zhvillojnë 4 ndeshje.

Në Razgrad të Bullgarisë përfaqësuesja do të udhëhiqet nga kapiteni Enis Bardhi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat