Voska Sport merret vesh me Rexhepin!?

Futboll

Voska Sport merret vesh me Rexhepin!?

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 12:56
Voska Sport merret vesh me Rexhepin!?

Voska Sport me emërimin e trajnerit Berat Imeri, si duket ka ndryshuar strategji, ndërsa kjo vërehet më së miri me emrat që përfliten si përforcime për sezonin e ri.

Për dallim nga viti i kaluar, kur në rradhët e saja transferonte futbollistë me emra dhe me peshë, këtë vit kjo skuadër si duket forcat e saj do ti mbështes tek futbollistët e rinj, që do të ndihmohen edhe nga dy-tre futbollistë me përvojë të madhe në futbollin tonë vendor.

Informacionet e fundit të afërta me “infOSport.mk”, thonë se Voska Sport ka gjetur gjuhën e përbashkët me mbrojtësin e krahut të majtë, Almir Rexhepi, i cili së fundmi ishte pjesë e KF Gostivarit.

Ndryshe bëhet fjalë për një futbollistë, produkt i shkollës së Shkëndijës, si dhe ish anëtarë i Kombëtares U19 të Shqipërisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat