Mbappe: Duam të fitojmë Championsin

Futboll

Mbappe: Duam të fitojmë Championsin

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 15:33
Mbappe: Duam të fitojmë Championsin

Duke folur “BFM TV”, ylli i PSG-së, Kylian Mbappe foli për sezonin e ardhshëm dhe objektivin e ekipit francez në Champions League.

“Champions League me PSG është një objektiv i qartë.

Është ajo që duam, por ka një rrugë për të marrë.

Para së gjithash, ne duhet të jemi fitues në nivel kombëtar, sepse në dy vitet e fundit nuk kemi qenë.

Unë golashënuesi më i mirë në historinë e klubit? Mund të ndodhë, do të ishte e mrekullueshme”, është shprehur Mbappe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat