Cannavaro i tregon Napolit si të veprojë

Futboll

Cannavaro i tregon Napolit si të veprojë

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 18:10
Cannavaro i tregon Napolit si të veprojë

Fabio Cannavaro ka sugjeruar që Napoli duhet të përpiqet të nënshkruajë me Paulo Dybala. Ai gjithashtu i propozon ish-klubit të tij për të rinovuar kontratën e Kalidou Koulibaly.

"Nëse do të isha në vend të De Laurentiis, do t'i bëja një propozim Dybalas", tha fituesi i Kupës së Botës për "Corriere dello Sport".

Cannavaro pastaj ka vlerësuar lart Koulibalyn.

"Është e vështirë të gjesh lojtarë si ai në atë rol", ka thënë ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat