Neville u kërkon drejtuesve të Manchester United që të investojnë

Futboll

Neville u kërkon drejtuesve të Manchester United që të investojnë

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 15:15
Neville

Pronarët e Manchester United duhet të investojnë për ta bërë klubin tërheqës për nënshkrimet e lojtarëve. Ky është mesazhi nga i legjenda e United, Gary Neville. 

Ai ka shprehur pakënaqësi me mënyrën se si familja Glazer drejton klubin.

"Klubi është bërë një varrezë për lojtarët", ka thënë ai.

Deklarimet e Neville bëhen në dritën e një beteje mes United dhe Brentford për të nënshkruar me Christian Eriksen. 

Danezi i rikuperuar pas problemeve që pati në Evropianin e fundit, ani se sezonin e kaluar ishte me Brentford, ende nuk është përcaktuar për vazhdimin e karrierës së tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat