Chelsea kontakton me përfaqësuesit e Sterlingut

Futboll

Chelsea kontakton me përfaqësuesit e Sterlingut

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 16:44
Sterling

Chelsea ka kontaktuar me përfaqësuesit e Raheem Sterling për një lëvizje për yllin e Manchester Cityt, Raheem Sterling, pretendon “The Telegraph”.

Blutë kanë qenë prej kohësh të lidhur me një lëvizje për reprezentuesin anglez këtë verë, pasi Qytetarët vazhdojnë të riformojnë skuadrën e tyre.

Tani, Thomas Tuchel ka hapur bisedimet me anësorin, në atë që mund të jetë hapi i parë për ta çuar atë në “Stamford Bridge”.

Anglezi ka kontratë të vlefshme me “Citizens” deri më 30 qershor të vitit 2023.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat