Isa Sadriu: Urime përvjetorin ‘Bota sot’

Futboll

Isa Sadriu: Urime përvjetorin ‘Bota sot’

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 17:49
Isa Sadriu: Urime përvjetorin ‘Bota sot’

Legjenda e futbollit të Kosovës, Isa Sadriu, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Ish futbollisti i Trepçës së Mitrovicës, Partizanit të Beogradit, Prishtinës, Gjilanit, tha se gazeta “Bota sot”, vazhdimisht shkruan për të gjitha sportet dhe pa dallim moshe e gjinie.

“Urime përvjetorin ‘Bota sot’. 

Gazetë që raporton me korrektësi, që besa nuk e lë anash asnjëherë edhe gjeneneratën e artë të viteve të 70-ta e të 80-ta”, uron Sadriu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat