Nysret Prekazi: Urime gazeta “Bota sot”, me gazetarin e shkëlqyeshëm Kemajl Goca

Futboll

Nysret Prekazi: Urime gazeta “Bota sot”, me gazetarin e shkëlqyeshëm Kemajl Goca

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 00:26
Nysret Prekazi

Ish gjyqtari i mirënjohur i futbollit, Nysret Prekazi, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Prekazi çmon lart rolin e “Bota sot” në çdo aspekt. 

“Urime gazeta “Bota sot”.  Nga koha e ardhjes së gazetarit Kemajl Goca i dha një dimension ndryshe sportit.

Të gjithë jemi me këtë gazetar të shkëlqyeshëm i cili nuk e harroj asnjë sportist”, uron Prekazi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat