Fetah Veliu: “Urime përvjetori “Bota sot”

Futboll

Fetah Veliu: “Urime përvjetori “Bota sot”

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 01:10
Fetah Veliu: “Urime përvjetori “Bota sot”

Fetah Veliu, trajner i futbollit, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

Veliu, botues i disa librave të futbollit, tha se “Bota sot”, raporton me korrektësi.

Ai tha se është e shpejt me lajme dhe të sakta. 

“Urime përvjetori, edhe shumë të tjera të suksesshme në prezantimin e lajmit dhe ngjarjeve sportive vendore dhe kombëtare!”, uron Veliu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat