Mbrojtësi i Barcelonës me “valixhe në duar”

Futboll

Mbrojtësi i Barcelonës me “valixhe në duar”

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 11:41
Samuel Umtiti

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti, me shumë gjasa nuk do të paraqitet në qendrën stërvitore të katalanasve më 4 korrik kur do të nisin përgatitjet e sezonit të ri.

Mediat franceze bëjnë me dije se përfaqësuesit e lojtarit po bëjnë përpjekjet maksimale për t’i gjetur një skuadër të re.

Sipas “L’Equipe”, favoritja numër një për të firmosur me Umtiti është Fiorentina.

Për mbrojtësin ka shfaqur interes edhe Lioni, por mes Francës dhe Italisë ai ka zgjedhur Serinë A.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat