Musli Bylykbashi: Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”, një ndër gazetat më të mira 

Futboll

Musli Bylykbashi: Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”, një ndër gazetat më të mira 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:56
Musli Bylykbashi

Legjenda e futbollit, Musli Bylykbashi, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

Ish futbollisti i Ballkanit dhe Lirisë së Prizrenit, tha se “Bota sot” po e krye një punë të madhe e me profesionalizëm në shërbim të sportit.

Bylykbashi në fund të viteve të 80-ta ka qenë pjesë e Lirisë kur garonte në Ligën e Dytë Unike të ish Jugosllavisë, pastaj ka luajtur me sukses të madhe në kohën e gjeneratës së sakrificës. 

“Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”, një ndër gazetat më të mira ku informon rreth sportit dhe sportistëve. Gjithashtu uroj gazetarin e nderuar Kemajl Goca dhe i urojë punë të mbarë dhe shumë suksese", uron Bylykbashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat