Skënderi largohet nga Struga Trim Lum

Futboll

Skënderi largohet nga Struga Trim Lum

Nga: K. Goca Më: 29 qershor 2022 Në ora: 12:17
Emir Skënderi

Futbollisti Emir Skënderi (22 - vjeçar), sulmuesi i ri, largohet nga Struga Trim Lum dhe i bashkohet Makedonija GP.

Me Skënderin, trajneri Muarem Bajrami ka më shumë opsione në sulm. Sipas tij, deri në fund të ditës pritet të përfundojnë bisedimet edhe me Fahrudin Gjurgjeviq.

Ndryshe, nesër Makedonija GP do të shkojnë në Bansko, ku do të punojnë fazën kryesore të përgatitjeve para paraqitjes në Europë.

Janë planifikuar katër ndeshje miqësore dhe njëra prej tyre do të jetë kundër Apoel Nicosia më 7 korrik, e cila do të luhet në Blagoevgrad.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat