Barcelona kontakton sërish me Bayernin

Futboll

Barcelona kontakton sërish me Bayernin

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 13:38
Robert Levandovski

Barcelona kontakton sërish me Bayernin!

Barcelona është e vendosur për mos t’u dorëzuar në përpjekjet e saj për sulmuesin e Bajernin, Robert Levandovski, me katalanasit që i janë drejtuar kampionëve të Gjermanisë me një tjetër ofertë për lojtarin.

Sipas “Sport Bild”, Barcelona i ka ofruar Bajernit 40 milionë euro plus 5 të tjera bonus për të arritur të bindë bavarezët të lejojnë transferimin e 33-vjeçarit.

Bajerni nga ana tjetër e ka refuzuar këtë propozim dhe duket i vendosur të mos pranojë asnjë ofertë nën 60 milionë euro për shërbimet e sulmuesit polak, duke detyruar kështu Barcelonën të vihet në punë për të përgatitur një tjetër propozim në ditët e ardhshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat