Berlusconi dëshiron një ekip profesionist

Futboll

Berlusconi dëshiron një ekip profesionist

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 14:44
Berlusconi dëshiron një ekip profesionist

Monza është klubi më i egër në merkato në Itali dhe madje mund të bëhet akoma edhe më shumë ditët në vazhdim.

Pritet një sprint për Antonio Candreva i cili mendohet se do të përshtatej shumë mirë në skemën 3-5-2 të Giovanni Stroppa.

Samptodia është e gatshmë ta shesë ish-lojtarin e Interit dhe Lazios për shifrën e 2 milionë euro dhe për të Monza është e gatshmë t’i ofrojë një kontratë 2-vjeçare.

Tashmë mbetet vetëm oferta zyrtare e klubit të drejtuar nga Silvio Berlusconi në drejtim të Sampdorias për anësorin italian..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat