Vajza shqiptare me foto nga jahti në plazh me lojtarin e njohur

Futboll

Vajza shqiptare me foto nga jahti në plazh me lojtarin e njohur

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 15:21
Kejdis Bardhi

Sipas të përjavshmes “Chi”, parukierja seksi nga Terni është “flaka” e re e Nicolo. Të dy janë fotografuar nga paparacët në Ponza, në bordin e një jahti. Imazhet sociale i çmendën fansat.

Mediat italiane kanë gjurmuar shpejt e shpejt identitetin e bukuroshes që po pushon me yllin e Romës, i cili shënoi golin e vetëm të finales historike të Tiranës, në kuadrin e Ligës së Konferencës, më 25 maj, në “Arena Kombëtare”. Për koicidencë, edhe “flaka” e re e tij i paska rrënjët shqiptare.

“Zaniolo në jaht me një vajzë, ajo është parukiere”, –  shkruan “Chi”, duke shtjelluar më tej zbulimin e vet ekskluziv: “Nicolò Zaniolo vijon pushimet e merituara në Ponza.

Image

Nga jahti

Pas ‘selfie’ me Federico Chiesa, e cila ndezi ëndrrat futbollistike të tifozëve të Juventusit, që dëshirojnë t’i shohin të luajnë së bashku me fanellën bardhezi, sulmuesi romak rikthehet në rolin e dashnorit latin.

Këto ditë ai po shijon një pushim të merituar plot argëtim me një të dashur të re, e cila mesa duket është ‘flaka’ e tij e fundit. Paparacët tanë e kanë fokusuar Nicolò në një jaht, në shoqërinë e një bukurosheje. Po ju japim disa detaje mbi bukuroshen që ka në krahë këto ditë.

Quhet Kejdis Bardhi, është parukiere (sallon i saj i bukurisë është në Terni), e specializuar në ‘balayage’, i pëlqen të lexojë poezi. Kejdis sigurisht që ka zgjuar interesimin e ‘sirenës së vogël’, Zaniolo. Aq sa nuk humb asnjë sekondë për t’u afruar me të. Sulmuesi i Romës fillon t’i marrë rrezet e diellit në krah të saj, improvizon një kërcim me të, shkëmben thashetheme, buzëqeshje dhe shikime…”

Vajza në fjalë është shqiptare, me origjinë nga Rrësheni, gjë të cilën Kejdis e konfirmon në rrjetet sociale, bashkë me fotot që poston rregullisht. Një histori e re dashurie për lojtarin e Romës? Apo thjesht një aventurë verore? Mbetet ta shohim, ndërkohë që thashethemet po mbushin mediat rozë italiane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat