Fillon shitja online e biletave për ndeshjen FC Ballkani – Zhalgiris

Futboll

Fillon shitja online e biletave për ndeshjen FC Ballkani – Zhalgiris

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 19:01
Ballkani

Fillon shitja online e biletave për ndeshjen FC Ballkani – FK Zhalgiris

FC Ballkani njofton opinionin se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Ligës së Kampionëve ndërmjet FC Ballkani dhe Zhalgiris, që do të zhvillohet më datë 05/07/2022 në orën 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Tifozët e klubit tanë “Xhebrailat” janë të vendosur në tribunën Veri.

Çmimet e biletave janë: Veri dhe Jug 3 euro, Lindje 5 euro, Perëndim 8 euro, dhe VIP 20 euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat